-
14-päevane taganemisõigus ja tagastusõigus.
-
Tarnime kõikidesse EL riikidesse 1-5 päevaga!
-
Sisaldab tollimakse ja makse
See on kena ja puhas relv "igakülgseks" kasutamiseks.
See sobib sama hästi nii suvilasse kui ka koju aeda. Rifla peen töötlus ja välimus muudavad selle... nii et saate selle uhkusega seinale riputada, kui seda ei kasutata!
Väljumiskiirus on tohutu 275 m/s, seega pole võimsus midagi erilist.
Standardvarustuses on Hämmerli enda teleskoopsihik ZF 6x42.
- Vedru laadimine
- Üksik lask
- Kaliiber: 4,5 mm
- Tünni pikkus: 483 mm
- Kogupikkus: 1140 mm
- Automaatne kaitsme
- Energia: 16 džauli
| Pikkus | 1150 mm |
|---|---|
| Kaal | 4000 g |
| Ajakirja mahutavus | 1 löök |
| Kaliiber | 4,5 mm graanulid |
| Raudtee | 11 mm |
| Tagasilöök | Ei |
| Käigujõud | Kevad juhitud |
| Väljundkiirus | 250 mp / 820 kaadrit sekundis |
| Energia | 16 džauli |
| Püssitoru | Jah |
Klient ostab kauba omal riisikol ja vastutab kõigi kohalike seadusandlike nõuete täitmise eest, mis puudutavad e-poes saadaolevate kaupade ostmist, valdamist, kasutamist või transporti.
See hõlmab, kuid mitte ainult, ASG-d (softguns), õhupüssi ja paintballi koopiaid, mille suhtes võivad kehtida konkreetsed relvade ja laskemoona eeskirjad.
Nende kaupade ostmisel, valdamisel, kasutamisel või transportimisel võivad sihtriigis kehtida piirangud ning müüja ei võta selle eest vastutust. Kõik tasud või kulud (sh haldustasud, kinnitamine, maksud ja tollimaksud) vastutab klient.
ASG (softguns), õhupüsside ja paintballi koopiate kasutamine nõuab nõuetekohaseid ohutusmeetmeid ja ettevaatust. Need tooted ei ole mõeldud alla 18-aastastele isikutele.