-
14-päevane taganemisõigus ja tagastusõigus.
-
Tarnime kõikidesse EL riikidesse 1-5 päevaga!
-
Sisaldab tollimakse ja makse
Täismetallist Hi-Capa T.REX mudel - tagasilöök
Suure võimsusega mudel neile, kes soovivad kõiki häid omadusi, mis annavad airsofti mängides lähivõitluses vajalikud lisaeelised. Relv pakub suurt täpsust pika raua, fiiberoptiliste sihikute, lühikese käiguga skelettpäästiku ja hea kaalujaotusega.
Tagasilöögiga gaas – kuidas see töötab
Täida
Nagu Sharpi versioonil, on ka sellel koopiaversioonil topeltkaitse. Mõlema käega kasutatav manuaalne kaitse ja haardekaitse, mis tähendab, et lasu sooritamiseks tuleb püstoli käepidemest kinni hoida.
Soovitame määrida kõiki liikuvaid osi, samuti tihendeid ja ventiile silikoonspreiga.
- Täismetallist
- Tagasilöök
- Kiudoptilised rauast sihikud (roheline eesmine ja punane tagumine sihik)
- Topeltkaitse
- Reguleeritav hop-up
- Stiilsed graveeringud
- Lühikese käiguga päästik
- Hästi tasakaalustatud kaal
- 21 mm kinnitus
| Pikkus | 243 mm |
|---|---|
| Kaal | 1080 g |
| Hüppa üles | Reguleeritav |
| Ajakirja mahutavus | 28 lööki |
| Kaliiber | 6 mm |
| Raudtee | 21 mm, allpool |
| Tagasilöök | Jah |
| Käigujõud | Pehmepüssi gaas |
| Väljundkiirus | 103 mps / 340 kaadrit sekundis |
| Energia | 1 džaul |
| Tootja | MEIE |
Klient ostab kauba omal riisikol ja vastutab kõigi kohalike seadusandlike nõuete täitmise eest, mis puudutavad e-poes saadaolevate kaupade ostmist, valdamist, kasutamist või transporti.
See hõlmab, kuid mitte ainult, ASG-d (softguns), õhupüssi ja paintballi koopiaid, mille suhtes võivad kehtida konkreetsed relvade ja laskemoona eeskirjad.
Nende kaupade ostmisel, valdamisel, kasutamisel või transportimisel võivad sihtriigis kehtida piirangud ning müüja ei võta selle eest vastutust. Kõik tasud või kulud (sh haldustasud, kinnitamine, maksud ja tollimaksud) vastutab klient.
ASG (softguns), õhupüsside ja paintballi koopiate kasutamine nõuab nõuetekohaseid ohutusmeetmeid ja ettevaatust. Need tooted ei ole mõeldud alla 18-aastastele isikutele.