-
14-päevane taganemisõigus ja tagastusõigus.
-
Tarnime kõikidesse EL riikidesse 1-5 päevaga!
-
Sisaldab tollimakse ja makse
Ajatu klassika – CO2-toitel – Lihtne kasutada – 12 padruni salve mahutavus!
Ideaalne vintpüss neile, kes soovivad aias lõbusalt palliviskamisest või märkilaskmisest osa võtta. Crosman 1077 on mudel, mis on turul olnud juba aastaid ja on üks meie enimmüüdud CO2 õhupüsse. See on suuresti tingitud selle suurepärasest disainist, kergest kaalust, kasutusmugavusest ja suurepärasest "lõbususest"!
12g CO2 – kuidas see toimib
Püss on poolautomaatne, mis tähendab, et lased nii kiiresti kui päästikule vajutad. Salv mahutab kuni 12 4,5 mm kuuli. Komplektis on 12-lasuline salv, mis asetatakse suuremasse salve korpusesse, et tagada realistlikum laadimiskogemus. Püssi toiteallikaks on 12g CO2 padrunid. Üks 12g CO2 padrun sisestatakse esiotsa ette, iga padrun on õigetes tingimustes umbes 40 lasku jaoks.
Sihtimine
Püssil on raudsihikud, tagumine raudsihik on reguleeritav, aga soovi korral saab püssi ülaosas olevale 11 mm kinnitusele kinnitada ka teleskoopsihiku või punatäppsihiku.
Superlahe vintpüss märkilaskmiseks!
Püss tarnitakse ilma sihiku, CO2 või
Siit leiad
- Pelletid (Soovituslik kuuli kaal umbes 7,4 g)
- CO2 (12g CO2 padrunid)
- Silikoon
- Ulatus (11 mm kinnitus)
| Tüüp | Püss |
|---|---|
| Pikkus | 930 mm |
| Kaal | 1600 g |
| Ajakirja mahutavus | 12 lööki |
| Kaliiber | 4,5 mm graanulid |
| Raudtee | 11 mm |
| Tagasilöök | Ei |
| Käigujõud | 12g Co2 kassett |
| Väljundkiirus | 190 mp/s / 600 kaadrit sekundis |
| Energia | 7,7 džauli |
| Tootja | Crosman |
| Püssitoru | Jah |
| Pildistamisrežiim | Poolautomaatne |
Klient ostab kauba omal riisikol ja vastutab kõigi kohalike seadusandlike nõuete täitmise eest, mis puudutavad e-poes saadaolevate kaupade ostmist, valdamist, kasutamist või transporti.
See hõlmab, kuid mitte ainult, ASG-d (softguns), õhupüssi ja paintballi koopiaid, mille suhtes võivad kehtida konkreetsed relvade ja laskemoona eeskirjad.
Nende kaupade ostmisel, valdamisel, kasutamisel või transportimisel võivad sihtriigis kehtida piirangud ning müüja ei võta selle eest vastutust. Kõik tasud või kulud (sh haldustasud, kinnitamine, maksud ja tollimaksud) vastutab klient.
ASG (softguns), õhupüsside ja paintballi koopiate kasutamine nõuab nõuetekohaseid ohutusmeetmeid ja ettevaatust. Need tooted ei ole mõeldud alla 18-aastastele isikutele.