-
14-päevane taganemisõigus ja tagastusõigus.
-
Tarnime kõikidesse EL riikidesse 1-5 päevaga!
-
Sisaldab tollimakse ja makse
Täielikult litsentseeritud Thunder 9 Pro püstol - CO2-toitel AIRSOFT koopia
See
Poolautomaatne - 12g CO2 - 21mm Rail
See on poolautomaatne 6 mm airsoft-mudel, millel on täielik Bersa litsents. Seda käitab 12 g CO2 padrun, mis on käepidemes hõlpsasti laetava süsteemi abil. Thunder ® Pro HC on kerge, täismõõdus ja ergonoomilise disainiga püstol. Integreeritud Picatinny siin võimaldab paigaldada lasereid või taktikalisi tulesid. Käepidemel ja kelgul on autentsed Bersa märgistused ning igal püstolil on unikaalne seerianumber.
Omadused:
-Picatinny lisatarvikute siin.
-Jõuk jooksis summutite järele.
- Mugav haare.
-Mittetagasilöök.
Siit leiad
- CO2 (12 g CO2)
- Laserid
-
- Kabuur
- Summuti
| Pikkus | 192 mm |
|---|---|
| Kaal | 520 g |
| Hüppa üles | Ei |
| Ajakirja mahutavus | 15 lasku |
| Kaliiber | 6 mm |
| Raudtee | 21 mm, allpool |
| Tagasilöök | Ei |
| Käigujõud | 12g Co2 kassett |
| Väljundkiirus | 135 mp/s / 443 kaadrit sekundis |
| Energia | 1,8 džauli |
| Tootja | ASG |
Klient ostab kauba omal riisikol ja vastutab kõigi kohalike seadusandlike nõuete täitmise eest, mis puudutavad e-poes saadaolevate kaupade ostmist, valdamist, kasutamist või transporti.
See hõlmab, kuid mitte ainult, ASG-d (softguns), õhupüssi ja paintballi koopiaid, mille suhtes võivad kehtida konkreetsed relvade ja laskemoona eeskirjad.
Nende kaupade ostmisel, valdamisel, kasutamisel või transportimisel võivad sihtriigis kehtida piirangud ning müüja ei võta selle eest vastutust. Kõik tasud või kulud (sh haldustasud, kinnitamine, maksud ja tollimaksud) vastutab klient.
ASG (softguns), õhupüsside ja paintballi koopiate kasutamine nõuab nõuetekohaseid ohutusmeetmeid ja ettevaatust. Need tooted ei ole mõeldud alla 18-aastastele isikutele.