-
14-päevane taganemisõigus ja tagastusõigus.
-
Tarnime kõikidesse EL riikidesse 1-5 päevaga!
-
Sisaldab tollimakse ja makse
ASG MKII - CO2-toitel AIRSOFT koopia
Ideaalne nii löögipüssiks kui ka airsofti käsirelvaks. Relv on täismetallist ja selle elegantne välimus on inspireeritud Ruger Hunterist. Suurepärane must viimistlus musta käepideme ja fiiberoptiliste raudsihikutega, mis muudavad sihiku sihtimise kiireks ja lihtsaks.
12g CO2 ilma tagasivooluta - kuidas see töötab
Pane salvesse üks 12g CO2 padrun ja täida see 6mm kuulidega. Pane salv relva ja oledki laskmiseks valmis! Relv on gaasitõhus ja selle algkiirus on üle 120 meetri sekundis!
- Suurepärane viimistlus
- Täismetallist
- Kiudoptilised sihikud
- Suur väljundkiirus
Siit leiad
- Gaas,
- Kabuur
| Pikkus | 249 mm |
|---|---|
| Kaal | 790 g |
| Hüppa üles | Reguleeritav |
| Ajakirja mahutavus | 15 lasku |
| Kaliiber | 6 mm |
| Raudtee | Ei |
| Tagasilöök | Ei |
| Käigujõud | 12g Co2 kassett |
| Väljundkiirus | 127 mps / 417 kaadrit sekundis |
| Energia | 1,6 džauli |
| Tootja | ASG |
Klient ostab kauba omal riisikol ja vastutab kõigi kohalike seadusandlike nõuete täitmise eest, mis puudutavad e-poes saadaolevate kaupade ostmist, valdamist, kasutamist või transporti.
See hõlmab, kuid mitte ainult, ASG-d (softguns), õhupüssi ja paintballi koopiaid, mille suhtes võivad kehtida konkreetsed relvade ja laskemoona eeskirjad.
Nende kaupade ostmisel, valdamisel, kasutamisel või transportimisel võivad sihtriigis kehtida piirangud ning müüja ei võta selle eest vastutust. Kõik tasud või kulud (sh haldustasud, kinnitamine, maksud ja tollimaksud) vastutab klient.
ASG (softguns), õhupüsside ja paintballi koopiate kasutamine nõuab nõuetekohaseid ohutusmeetmeid ja ettevaatust. Need tooted ei ole mõeldud alla 18-aastastele isikutele.