-
14-päevane taganemisõigus ja tagastusõigus.
-
Tarnime kõikidesse EL riikidesse 1-5 päevaga!
-
Sisaldab tollimakse ja makse
Täielikult litsentseeritud Glock 17 airsoft-repliik - 12g CO2 tagasilöögiga
Kas sa tahad Glock 17 CO2 revolverit?
Nii kahe- kui ka ühetoimelised päästikud.
12g CO2 padrun – kuidas see töötab
Pane salve 1 tk 12g CO2 ja 6mm kuulid. Pane salv relva ja võta laadimiskäepidemest. Iga lasuga lööb kelk tagasi, mis põhjustab tagasilöögi ja kui salv on tühi, lukustub kelk tagumisse asendisse nagu teraval relval.
21 mm kinnitus
Tünni alumisel küljel on 21 mm siin taskulambi või laseri kinnitamiseks, kui soovite.
Tootja Glock alustas projekti 1980. aastal osana programmist, mille eesmärk oli luua Austria armeele uus teenistuspüstol, kui P38 järk-järgult teenistusest maha võeti. Norra relvajõud võtsid püstoli omaks ja kasutavad seda siiani. Glock oli üks esimesi, kes kasutas püstolitel tahkeid polümeerraame. Polümeer talub temperatuurierinevusi ja väliseid kahjustusi paremini kui terasraamid.
See elutruu ja täielikult litsentseeritud Umarexi väljaanne on silmailu ja kõik tunnevad selle ära! Hädavajalik osa teie varustusest, kui soovite midagi sarnast sõjaväes kasutatavale!
Siit leiad
- Kuulid, gaas
| Tüüp | Püstol |
|---|---|
| Pikkus | 200 mm |
| Kaal | 650 g |
| Hüppa üles | Parandatud |
| Ajakirja mahutavus | 13 lööki |
| Kaliiber | 6 mm |
| Raudtee | 21 mm, allpool |
| Tagasilöök | Jah |
| Käigujõud | 12g Co2 kassett |
| Väljundkiirus | 127 mp/s / 420 kaadrit sekundis |
| Energia | 1,6 džauli |
| Tootja | Umarex/Glock |
Klient ostab kauba omal riisikol ja vastutab kõigi kohalike seadusandlike nõuete täitmise eest, mis puudutavad e-poes saadaolevate kaupade ostmist, valdamist, kasutamist või transporti.
See hõlmab, kuid mitte ainult, ASG-d (softguns), õhupüssi ja paintballi koopiaid, mille suhtes võivad kehtida konkreetsed relvade ja laskemoona eeskirjad.
Nende kaupade ostmisel, valdamisel, kasutamisel või transportimisel võivad sihtriigis kehtida piirangud ning müüja ei võta selle eest vastutust. Kõik tasud või kulud (sh haldustasud, kinnitamine, maksud ja tollimaksud) vastutab klient.
ASG (softguns), õhupüsside ja paintballi koopiate kasutamine nõuab nõuetekohaseid ohutusmeetmeid ja ettevaatust. Need tooted ei ole mõeldud alla 18-aastastele isikutele.