-
14-päevane taganemisõigus ja tagastusõigus.
-
Tarnime kõikidesse EL riikidesse 1-5 päevaga!
-
Sisaldab tollimakse ja makse
Litsentseeritud Glock 17 5. põlvkond - 4,5 mm kuul luftpistol võimsa tagasilöögiga
Ideaalne püstolilaskmiseks ja treenimiseks. Mehhanism on sujuv ja täpne ning identne Sharpi versiooniga. Sisesta salv relva, tõmba laadimiskäepidemest ja tõmba, kui...
12g CO2 – kuidas see toimib
Komplektis 1 tk 12g CO2 ja kuni 18 tk 4,5mm BB padruneid
Tagasilöök tagab stabiilse tagasilöögi, mis muudab laskmise veelgi realistlikumaks ja keerukamaks. Soovitame kõiki liikuvaid osi regulaarselt silikoonspreiga määrida.
21 mm kinnitus ja hea kvaliteet
Püstoli välimus on identne originaaliga ning Glocki enda poolt täielikult litsentseeritud, millel on originaalne logo ja unikaalne seerianumber. Raua all on 21 mm kinnitus taskulambi või laseri kinnitamiseks.
Liumägi on täismetallist ja raam on valmistatud polümeerist.
Kassasse Taastu-B ja Recover-H Spetsiaalselt Glockile loodud komplekt!
| Pikkus | 187 mm |
|---|---|
| Kaal | 675 g |
| Ajakirja mahutavus | 18 lööki |
| Kaliiber | 4,5 mm BB |
| Raudtee | 21 mm, allpool |
| Tagasilöök | Jah |
| Käigujõud | 12g Co2 kassett |
| Väljundkiirus | 130 mp / 427 kaadrit sekundis |
| Energia | 3 džauli |
| Tootja | Umarex |
| Püssitoru | Ei |
Klient ostab kauba omal riisikol ja vastutab kõigi kohalike seadusandlike nõuete täitmise eest, mis puudutavad e-poes saadaolevate kaupade ostmist, valdamist, kasutamist või transporti.
See hõlmab, kuid mitte ainult, ASG-d (softguns), õhupüssi ja paintballi koopiaid, mille suhtes võivad kehtida konkreetsed relvade ja laskemoona eeskirjad.
Nende kaupade ostmisel, valdamisel, kasutamisel või transportimisel võivad sihtriigis kehtida piirangud ning müüja ei võta selle eest vastutust. Kõik tasud või kulud (sh haldustasud, kinnitamine, maksud ja tollimaksud) vastutab klient.
ASG (softguns), õhupüsside ja paintballi koopiate kasutamine nõuab nõuetekohaseid ohutusmeetmeid ja ettevaatust. Need tooted ei ole mõeldud alla 18-aastastele isikutele.